O firmie


Biuro Rachunkowe BILANS  powstało w 2005r. na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych zdobytych przez właściciela - Grzegorza Adamiaka.

Ofertę naszego biura adresujemy do ludzi, którzy pragną skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy i nie chcą tracić energii na "papierkową robotę". Ślęczenie nad rachunkami, fakturami i innymi dokumentami księgowymi zostawcie Państwo profesjonalistom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura.

Kwalifikacje

Kompetencje zawodowe  poświadcza Certyfikat Księgowy Ministra Finansów oraz wpis na listę osób posiadających uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych:

♦ Grzegorz Adamiak — certyfikat numer 7529/2004

♦ Barbara Joanna Jagiełło — certyfikat numer 38358/2010

Dodatkowo w ramach stałej współpracy zapewniamy możliwość konsultacji i pomocy ze storny biegłego księgowego i doradcy podatkowego.

Odpowiedzialność

Działalność biura rachunkowego objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług w firmie PZU S.A.

Bezwzględnie przestrzegamy tajemnicy służbowej i handlowej. Stosujemy nowoczesne systemy zabezpieczeń, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo danych elektronicznych oraz dokumentów.

Technologia

Pracujemy na programach księgowych zgodnymi z wymogami stawianymi programom finansowo–księgowym przez Ustawę o rachunkowości z dn. 29 września 1994 r. wraz z późniejszymi zmianami.

Dbając o wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo danych naszych klientów zapewniamy kopie bezpieczeństwa przechowywanych baz danych.

Komunikacja

Komunikacja z biurem odbywa się w sposób dogodny dla Klienta, możliwe jest efektywne wykorzystanie internetu lub dojazd do Klienta


                                Z wyrazami szacunku
                                Grzegorz Adamiak
                                właściciel BILANS Biuro Rachunkowe